O firmie

IRISER jest Autoryzowanym Dystrybutorem sprzętu termowizyjnego FLIR Systems. Posiadamy bogate doświadczenie związane z implementacją badań termowizyjnych oraz dystrybucją kamer, które już od 16 lat wykorzystujemy w praktyce, oferując najwyższej jakości usługi.

Oferujemy Państwu:

  • sprzedaż kamer termowizyjnych
  • badania termowizyjne
  • szkolenia
  • pomoc techniczną

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać

Nasze duże doświadczenie w branży oraz bogata wiedza merytoryczna pozwala nam na dobrą ocenę sytuacji oraz zaproponowanie odpowiedniego wykorzystania systemów termowizyjnych w praktyce. Proponujemy Państwu kompleksową usługę, podczas której mogą Państwo liczyć na fachową poradę osoby, która wie, w jaki sposób prawidłowo i przede wszystkim skutecznie wykorzystywać systemy termowizyjne i podzieli się z Wami swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym.

Naszym głównym atutem jest także jakość oferowanych przez nas usług oraz produktów. Nie sprzedajemy kota w worku, sprzedajemy pewne i sprawdzone rozwiązania, które już od dawana funkcjonują na rynku i podlegają ciągłym ulepszeniom. Oferujemy najwyższej jakości kamery firmy FLIR Systems - światowego lidera w dziedzinie termowizji. Jej wieloletnie doświadczenie wsparte dodatkowo naukowymi badaniami jest gwarantem jakości oraz wysokiego stopnia zaawansowania technologicznego.

Muszą Państwo wiedzieć, że firma FLIR Systems co roku przeznacza na badania naukowe około 10% swoich dochodów, czego efektem jest ciągłe ulepszanie oferowanych przez nią produktów. Każdego roku zatem do naszej oferty trafiają nowe urządzenia, które odznaczają się jeszcze większymi możliwościami technicznymi. Dlatego też, kupując kamerę firmy FLIR Systems, mają Państwo 100% pewności, że nie inwestują Państwo w archaiczne rozwiązania, ale w sprzęt najnowszej generacji.

Jeśli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą, chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszamy do kontaktu - e-mail biuro@iriser.pl lub tel.: 515-293-303

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.