Przemysł

Katalog kamer przemysł Zastosowanie kamer
w przemyśle

Seria E4/E5/E6/E8

Kamery serii Ex to najnowszy produkt firmy FLIR. Małe, bardzo proste w obsłudze. Wyceluj i zrób zdjęcie. Kamery termowizyjne serii Ex dzięki funkcji MSX dają nowe możliwości podczas wykonywania inspekcji w przemyśle i budownictwie. Cenowo są zbliżone do pirometrów punktowych (cena najtańszej E4 to 995€ netto), ale w przeciwieństwie do nich pozwalają zobaczyć obraz termalny badanych obiektów. Uzyskany obraz pozwala na sprawdzenie temperatury w dowolnym miejscu. Pozwala zobaczyć, zapisać obraz (w programie Tools) oraz wykonać raport z przeglądu.

więcej

Seria E40/E50/E60

Kamery FLIR serii E to małe i lekkie kamery termowizyjne przeznaczone dla użytkowników wymagających większej rozdzielczości i funkcjonalności, dla których duże znaczenie ma udokumentowanie przeglądu. Kamery te są idealne do prowadzenia przeglądów eksploatacyjnych i planowych przeglądów systemów elektrycznych i mechanicznych, zapewniając ich działanie z maksymalną wydajnością i bezpieczeństwem przy minimalnym zużyciu energii.

więcej

Seria T420/T440

Kamery FLIR serii T400 zapewniają dobre parametry za przystępną cenę. Doskonała ergonomia i łatwa komunikacja czynią z kamer serii T400 urządzenie prawdziwie przyjazne użytkownikowi, od początkującego, do doświadczonego operatora. Kamera posiada wydajne interfejsy komunikacyjne obejmujące Wi-Fi i Meterlink (bluetooth), oraz inne, najnowsze rozwiązania technologiczne, umożliwia szybkie przetwarzanie obrazów i ich zapis.

więcej

Seria T620/T640

Kamery FLIR serii T600 oferują doskonałej jakości obrazy o rozdzielczości 640x480 pikseli, dzięki czemu najmniejsze szczegóły są łatwe do rozpoznania. Seria T-600 jest bardzo elastyczna i dzięki zaawansowanemu systemowi komunikacji świetnie dostosowana do praktycznie każdego rodzaju pomiaru.

więcej

Seria P660

Kamery FLIR serii "P" stanowią doskonały instrument dla użytkowników, którzy w codziennej pracy używają kamer termowizyjnych, świadomi zalet jakie oferuje podczerwień. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako konsultant od podczerwieni , czy inspektor utrzymania ruchu w przemyśle wytwórczym lub infrastrukturalnym, kamery FLIR serii "P" pomogą Ci wykryć niewidoczne gołym okiem anomalie.

więcej

Wzierniki

Otwieranie szafek elektrycznych w celu przeprowadzenia inspekcji termicznej i wizualnej elementów zasilanych to niebezpieczne zadanie, narażające na kontakt z niebezpiecznymi łukami elektrycznymi. Nowe okienka inspekcyjne w podczerwieni FLIR stanowią barierę ochronną między pracownikiem i zasilanym wyposażeniem, a dodatkowo eliminują potrzebę zdejmowania osłon z urządzeń.

więcej

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.