Automatyzacja

Katalog kamer automatyka Zastosowanie kamer
w automatyce

A65/A35/A15/A5

Na całym świecie kamery termowizyjne są używane w wielu różnych gałęziach przemysłu do monitorowania ciągłych procesów technologicznych. Dzięki termowizji można łatwo uzyskać informacje o jakości produktu i/lub wydajności produkcji, co jest trudne lub niemożliwe do uchwycenia za pomocą konwencjonalnych środków pomiarowych. FLIR Axx-Series jest idealnym rozwiązaniem dla tych aplikacji, które wymagają informacji pozyskanych na podstawie obrazu termicznego, ale nie potrzebują dokładnego pomiaru temperatury. Kamera posiada cechy i funkcje, które sprawiają, że jej wybór jest oczywisty dla każdego, kto używa obrazu i oprogramowania komputerowego do rozwiązywania problemów.

więcej

A300/A310

Termiczne oko, które nigdy nie śpi. Kamery termowizyjne FLIR A300/A310 mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu, aby monitorować linie produkcyjne oraz inne ważne obiekty. Będą mierzyć różnice temperatur i uruchamiać alarmy w sytuacjach krytycznych, co pozwali widzieć problemy, zanim staną się one kosztowne, zapobiegać przestojom i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

więcej

A315/A615

Kamery termowizyjne FLIR A315/A615 mogą być zainstalowane niemal w każdym miejscu w celu monitorowania procesów produkcji poprzez wykrywanie i pomiar różnic temperatur i wizualizacji obrazu termicznego. FLIR A315/A615 to seria kompaktowych i niedrogich kamer termowizyjnych w pełni sterowanych przez komputer. Kamery te są zgodne z oprogramowaniem Vision jak National Instruments, Cognex, Matrox, MVtec i IMACO.

więcej

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.